Grįžti
Tomas Kajackas

Tomas Kajackas

Patarėjas

Dirba viešųjų pirkimų grupėje, specializuojasi viešųjų pirkimų srityje daugiau kaip 20 metų atstovaudamas tiek tiekėjams, tiek perkančiosioms organizacijoms, ir dalindamasis žiniomis, kaip sumažinti viešųjų pirkimų rizikas. Tomas prisidėjo prie viešųjų pirkimų reguliavimo aplinkos kūrimo, atliko Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Ministrų tarybos plenarinės sesijos Lietuvoje organizavimo paslaugų pirkimo teisinę priežiūrą.

Sukaupė patirtį teikdamas teisinę pagalbą ir mokslo institucijoms planuojant ir parenkant viešųjų pirkimų būdus. Jas konsultavo viešųjų pirkimų dokumentų rengimo, procedūrų vykdymo klausimais, atstovavo ikiteisminėse pretenzijų sprendimo procedūrose ir dalyvavo joms sprendžiant teisminius ginčus dėl ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamų projektų įgyvendinimo.

Vieni reikšmingiausių projektų – perkančiųjų organizacijų sveikatos priežiūros ir transporto srityje viešųjų pirkimų teisinis auditas ir konsultacijos dėl viešųjų pirkimų proceso gerinimo, taip pat su rekomenduojamais pokyčiais susijusių vidinių norminių teisės aktų projektų rengimas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sužinoti daugiau

Sutikti su visais slapukais
Uždaryti
Susipažink su NOOR