Grįžti

„East Capital” nupirko „Pigu“ išnuomotą sandėliavimo ir distribucijos centrą

2021.10.08

Švedijos investicijų kompanijos „East Capital“ valdomas investicinis fondas iš grupės pardavėjų įsigijo naują sandėliavimo ir distribucijos centrą, į kurį vos prieš keletą mėnesių įsikėlė didžiausias Baltijos šalių e-prekybos dalyvis – „Pigu“. Elektroninės prekybos lyderis šių metų liepos mėnesį persikėlė į naujas 6,500 m² ploto patalpas Laisvės pr., Vilniuje, kuriose pagal nuomininko poreikius yra įrengta naujo formato parduotuvė, prekių atsiėmimo punktas, o taip pat modernus biuras ir prekių paskirstymo sandėlis.

Kontoros komandai šis objektas yra itin artimas ir pažįstamas, kadangi prie jo dirbome nuo pardavėjų investicijų pradžios iki jų realizavimo: prieš daugiau nei metus padėjome pardavėjams derybose su „Pigu“ dėl built-to-suit nuomos sutarties sudarymo, konsultavome nuomos ir projekto valdymo teisiniais klausimais, o dabar – realizuojant NT investiciją ir parduodant pajamas generuojantį turtą East Capital. Šis naujas East Capital fondo pirkinys yra antrasis įsigijimas Lietuvoje ir ketvirtasis Baltijos šalyse.

Mūsų kontoros teisininkai, vadovaujami partnerio Povilo Karlono, konsultavo pardavėją dėl sandorio struktūros, sąlygų ir atstovavo derybose su pirkėju.

Daugiau apie tai skaitykite: https://bit.ly/2ZUZmfM

Komanda