Grįžti
Agnė Jonaitytė

Agnė Jonaitytė

Partnerė

Bankų ir finansų grupės vadovė, specializuojasi finansavimo, finansų įstaigų (kredito, mokėjimo ir kitų finansų įstaigų, fondų valdytojų) reguliavimo ir atitikties užtikrinimo, kapitalo rinkų, bendrovių valdysenos, tvarumo/ESG ir privačių klientų turto valdymo srityse. Agnė sukaupė daugiau nei 18 metų patirtį struktūrizuojant, valdant ir rengiant sudėtingus tarptautinius ir vidaus finansavimo sandorius, atstovaujant klientams finansų įstaigų steigimo, licencijavimo, valdymo, kitais reguliavimo ir atitikties klausimais.

Išsilavinimą įgijo Vilniaus universitete (teisės magistras). Queen Marry koledže, Londono universitete, Jungtinėje Karalystėje, įgijo bankų ir finansų teisės magistro laipsnį (LL.M.). Baigė Bendrovių valdymo instituto Baltijos šalyse (BICG) valdybos nario ir valdybos pirmininko programas, Lex Mundi instituto (JAV) tarptautinę sandorių valdymo programą ir Švedijos instituto Tvaraus valdymo programą.

Agnė yra knygos „Lietuvos Respublikos civilinio kodekso komentaras. Ketvirtoji knyga. Daiktinė teisė. Hipoteka”, knygos „The European Takeover Directive and its Implementation“ (Oxford University Press) lietuviško skyriaus bendraautorė.

Agnė yra Bendrovių valdymo instituto Baltijos šalyse narė ir šio instituto Bendrovių valdymo politikos grupės narė.