Grįžti
Marius Rindinas

Marius Rindinas

Partneris

Vadovauja darbo teisės, migracijos ir azartinių lošimų grupėms. Taip pat specializuojasi asmens duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės ir komercinių sandorių srityse.

Marius yra padėjęs daugeliui įmonių ir organizacijų perkelti verslus bei darbuotojus į Lietuvą. Jis yra konsultavęs valstybės institucijas dėl migracijos teisinio reguliavimo aplinkos gerinimo, yra teikęs konsultacijas dėl azartinių lošimų reglamentavimo tobulinimo. Marius sukaupė reikšmingą patirtį atstovaudamas klientams duomenų apsaugos, azartinių lošimų ir komerciniuose ginčuose. Jis yra padėjęs ne vienai įmonių grupei pasirengti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų įgyvendinimui. Marius taip pat turi ilgametę patirtį konsultuojant tarptautines nevyriausybines organizacijas.

Civilinės teisės magistro laipsnį įgijo Mykolo Romerio universitete, kuriame dirbo ir dėstytoju.

Marius kartu su „Investuok Lietuvoje“ įgyvendino strateginį Lietuvai imigracijos modelio gerinimo projektą. Šio projekto dėka buvo palengvintos galimybės užsienio aukštos kvalifikacijos specialistams apsigyventi ir dirbti Lietuvoje.