Grįžti

Kauno LEZ toliau pildosi – bus statomas Omniva LT siuntų terminalas

2022.07.14

NOOR ir toliau sėkmingai bendradarbiauja su Lietuvoje veikiančių laisvųjų ekonominių zonų operatoriais, juos atstovauja bei konsultuoja sandoriuose su naujais „plyno lauko“ investuotojais. Šį kartą NOOR turėjo galimybę dirbti, atstovauti bei konsultuoti Kauno LEZ valdymo bendrovę derantis su nauju stambiu investuotoju – UAB „Omniva LT“ – dėl naujo siuntų terminalo statybos bei kūrimosi Kauno LEZ.

UAB „Omniva LT“ Kauno LEZ planuoja statyti 21 000 kv. m. ploto siuntų terminalą, kuris turėtų tapti pagrindiniu visos įmonių grupės paskirstymo centru. Dėl savo patrauklios lokacijos ir išvystytos infrastruktūros Kauno LEZ yra puiki vieta tokio tipo investicijoms. Tuo tikslu UAB „Omniva LT“ iš Kauno LEZ valdymo bendrovės išsinuomojo 9 ha žemės plotą Kauno LEZ. Planuojamos investicijos sieks net 40 mln. Eur.

NOOR Nekilnojamojo turto ir statybos praktikos komanda konsultavo mūsų ilgametį klientą Kauno LEZ valdymo bendrovę dėl sutarčių su nauju investuotoju sudarymo, rengė sutartis bei atstovavo derybose su UAB „Omniva LT“ dėl pastarosios įsikūrimo ir veiklos Kauno LEZ.

Daugiau informacijos galite rasti čia.