Grįžti

Kauno LEZ – unikalią koncepciją sukūrusios įmonės investicija

2024.05.22

Šiuo metu UAB „Hautica“ projektuoja naują gamyklą Kauno LEZ nuomojamame 1,7 ha žemės sklype. Įmonė specializuojasi skaitmeninės spaudos ant telefonų ir planšetinių kompiuterių dėklų, puodelių, drobių ir plakatų srityje. Būsimo pastato 2 aukštų bendras plotas sudarys 7.225  kv. m, jame numatytos gamybos, sandėliavimo ir administracinės patalpos. Į naujas patalpas tikimasi persikelti 2025 m. pabaigoje.

NOOR advokato ir partnerio Povilo Karlono vadovaujama komanda atstovavo Kauno LEZ bendroves derybose bei rengiant LEZ sutarčių paketo projektus su UAB „Hautica“. 

„Įsikūrimas LEZ yra specifinis procesas, kuris neretai yra naujiena investuotojams, kadangi jis šiek tiek skiriasi nuo įprasto žemės įsigijimo sandorio. Tai kompleksas dokumentų ir veiksmų, kuriais siekiama sukurti sąlygas investuotojo įsikūrimui LEZ. Kruopštus detalių vertinimas yra itin svarbu „plyno lauko“ investicinio projekto įgyvendinime. Mūsų komanda, turėdama, itin ilgą ir didelę patirtį tokiuose projektuose užtikrina nuoseklų ir sėkmingą procesą“, –  komentuoja advokatas Povilas Karlonas.

Bendrovei „Hautica“ priklauso prekių ženklas „Burga“. Įmonė taip pat užsiima didmenine prekyba aksesuarais.  

Komanda