Grįžti

NOOR komanda sėkmingai atstovavo ginče dėl gamtai padarytos žalos atlyginimo

2022.06.22

NOOR advokatai Giedrius Murauskas ir Andrius Košel sėkmingai atstovavo klientui ginče su Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos ministerijos dėl gamtai padarytos žalos atlyginimo.

Po beveik 5 metus trukusio ikiteisminio bei teisminio ginčo sprendimo, atlikus moksliniu požiūriu sudėtingas ir kompleksines nepriklausomą bei teismo ekspertizes, teisminės mediacijos metu NOOR advokatų ir kliento tandemui pavyko įtikinti oponentus, kad gaisro sukelta žala aplinkos orui, vandens telkiniams, žemės paviršiui ir gilesniems jos sluoksniams aplinkosaugos institucijų vis dėlto buvo apskaičiuota neteisingai, bei ją sumažinti nuo 5,5 mln. Eur iki 295.635 Eur. Taikos sutartis dėl žalos dydžio ir atlyginimo tvarkos buvo patvirtinta teismo.

Šiame ginče NOOR advokatams pavyko įrodyti, kad klientas, kurio valdomoje teritorijoje kilo gaisras, o gelbėjimo darbai buvo vykdomi ir besiribojančiose teritorijose, nėra atsakingas už žalą aplinkai tiek, kiek ją sąlygojo pačios gelbėjimą organizuojančios valstybės tarnybos.

Džiaugiamės, kad klientas pasitikėjo NOOR, o mums savo ruožtu pavyko pasiekti teisingo rezultato dalykiškai bendradarbiaujant su oponuojančiomis institucijomis.

Komanda

Giedrius	Murauskas

Giedrius Murauskas

Vadovaujantis partneris

Paslaugos