Grįžti

Operatorius UAB „Prime Auto“ baigė 4 mln. eurų vertės projektą

2024.04.13

Vakarų Lietuvoje duris atvėrė antrasis UAB „Prime Auto“ autorizuotas Vokietijos automobilių gamintojo „Porsche“ centras, kuris papildys kol kas vienintelį Vilniuje veikiantį šio gamintojo saloną ir serviso centrą.

NOOR komanda, vadovaujama advokato Povilo Karlono, sėkmingai padėjo derybose dėl šio objekto rangos sutarties. Bendradarbiaudama su klientu, komanda parengė rangos sutarties projektą ir atstovavo klientui derybose, užtikrindama, kad sutarties sąlygos būtų aiškios ir teisiškai įgyvendinamos.

Derybų etape abi šalys turi pasiekti kompromisą, tačiau taip pat svarbu, kad prieš pasirašydamos sutartį abi šalys ją visiškai suprastų. Sudarant rangos sutartis galioja tam tikri rinkos standartai, papročiai ir praktika.  Todėl kilus ginčams dėl sąlygų būtina rasti proporcingus sprendimus ir išeitis. Derybos dažnai būna susijusios su apmokėjimo sąlygomis, papildoma darbų apimtimi, rizikos dėl klaidų pasidalijimu, užsakovo vykdoma kontrole ir galimybe keisti projektinius sprendimus. Žinome, kokios yra didžiausios klaidos ir kaip jų išvengti. Todėl padedame verslui pasiekti geriausią sprendimą derantis dėl sutarties”, – sako Povilas Karlonas

1.350 kv. metrų ploto „Porsche centras Klaipėda” įsikūrė netoli kitų automobilių centrų – „Ford“, „Mazda“ ir JLR, atstovaujančio „Inchcape Motors“ , taip pat ir „Mercedes-Benz“ atstovaujančio UAB „Veho Lietuva“ centro, šalia greitkelyje Vilnius – Klaipėda, prie Jakų viaduko.

Centro ekspozicinės salės siekia 374 kv. m., jose vienu metu eksponuojami 4 automobiliai, o 877 kv. m. automobilių dirbtuvėse, gali būti aptarnaujami 6 automobiliai – nuo atliekamos einamosios, techninės apžiūros iki automobilio salono valymo ar kėbulo remonto darbų. 

Straipsnis publikuotas „Verslo žinios” portale čia

Komanda