Grįžti

„Švaros broliai“ stato dešimt naujų tunelinių plovyklų

2021.02.26

Didžiausias ir pirmaujantis Lietuvoje automobilių plovyklų tinklas „Švaros broliai“ nepasidavė nerimui dėl pandemijos ir praėjusius 2020-uosius skyrė sparčios plėtros planavimui ir įgyvendinimui. Praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje „Švaros broliai“ susitarė dėl net 10 naujų tunelinių plovyklų vystymo ir nuomos Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje. Visos automobilių plovyklos bus projektuojamos bei statomos pagal kliento poreikius ir reikalavimus (angl. built-to-suit), o statybą užbaigus – bus nuomojamos mūsų klientui.

Nekilnojamojo turto ir statybos komanda konsultavo klientą UAB „Švaros broliai“ dėl visų naujų tunelinių plovyklų vystymo ir nuomos (angl. built-to-suit) sandorių su investuotojais (vystytojais) sudarymo. Mes atstovavome ir konsultavome klientą planuojant plovyklų vystymo sąlygas, derantis su investuotojais dėl vystymo bei nuomos sutarčių sudarymo, taip pat plovyklų projektavimo ir statybos klausimais. Specifinės ir unikalios paskirties objektų statyba bei nuoma kiekvienos lokacijos atveju reikalavo individualaus aplinkybių bei sąlygų vertinimo.

„Vidutinio ir mažesnio dydžio tunelinių plovyklų modelių galimybės leidžia žengti į miestus, į kuriuos anksčiau plėstis neketinome. Tačiau matome gyventojų poreikį, jaučiame didelį potencialą, norime palengvinti kasdienę automobilio priežiūrą vartotojams. Planuojame šias metais sutarti dėl dar mažiausiai keleto objektų Lietuvoje, o dabar pradedame naujų objektų franšizių pardavimus“, – sako „Švaros brolių“ Verslo plėtros ir franšizės vadovas Kristijonas Minelga.

Tikime, kad kliento novatoriškas požiūris į verslą ir inovacijų diegimas užtikrins tolimesnę sėkmingą plėtrą.

Daugiau informacijos galite rasti čia.

Komanda