Grįžti

NOOR komanda paaugo viduje: trys asocijuoti partneriai ir trys pogrupių vadovai  

2023.05.03

NOOR komandos istorijos puslapiuose atsirado trys svarbūs įrašai. Trys vyresnieji teisininkai Audrius Slažinskas, Evaldas Petraitis ir Ruslanas Boiko tapo asocijuotais partneriais.

A.Slažinskas daugiau nei 10 metų patirtį kaupė dirbdamas su vienais sudėtingiausių Baltijos šalių privataus bei rizikos kapitalo sandorių, komercinių sutarčių, korporacinių pertvarkymų bei akcininkų ginčų. Jis dirba NOOR Įmonių ir sandorių grupėje.

Taip pat Įmonių ir sandorių grupėje dirbančio E. Petraičio patirtis apima dalyvavimą daugelyje verslo pardavimų, investicinių bei finansavimo sandorių.

20 metų teisinio darbo patirtį organizuojant ir vadovaujant visuomenei reikšmingiems tyrimams Vilniaus apygardos prokuratūroje sukaupusio R. Boiko specializacijos sritis – ikiteisminiai tyrimai. Jis dirba NOOR Nusikaltimų versle ir atitikties grupėje.

Maža to, NOOR įmonių ir sandorių grupės pogrupiams paskiriami vadovai:

  • A. Slažinskas diriguos Įsigijimų ir susijungimų (M&A) bei privataus kapitalo (PE) pogrupiui;
  • E. Petraitis vadovaus Rizikos kapitalo (VC) pogrupiui;
  • Asocijuotas partneris Jonas Pavilionis bus atsakingas už Įmonių teisės pogrupį.

J.Pavilionis jau 15 metų specializuojasi įmonių susijungimų ir įsigijimų srityje, konsultuoja įmones, sprendžia sandorių bei sutarčių teisės klausimus, akcininkų ginčus bei bankininkystės, finansų, nekilnojamojo turto ir restruktūrizacijos procedūrų klausimus.

„Sėkmingai vystantis įmonių ir sandorių praktikai įgyjame vis daugiau ekspertiškumo specializuotose srityse. Taigi šiuo žingsniu užtvirtiname natūraliai susiformavusią kontoros veiklos praktiką. Vadovais tapę komandos nariai savo srityse yra geriausi. O toks pogrupių išgryninimas padės geriau organizuoti vidinius kontoros procesus, kryptingai gilinti žinias, todėl ir klientai gaus dar kokybiškesnę profesionalų pagalbą ”, – sako NOOR partneris, Įmonių ir sandorių grupės vadovas Mindaugas Rimkus.

NOOR partneris, Nusikaltimų versle ir atitikties grupės vadovas Giedrius Danėlius džiaugiasi naujais pajėgumais savo komandoje: „Klientai vertina Ruslano kompetenciją ir gebėjimą išspręsti sudėtingus, specifinių žinių reikalaujančius klausimus. Džiaugiuosi turėdamas tokio aukšto lygio pastiprinimą savo komandoje“.