Grįžti

NOOR partneriai atvirai apie susijungimo patirtį ir išmoktas pamokas

2023.09.06

Jau daugiau nei metai, kai advokatų kontoros „WINT law firm“ bei „SPC legal“ sujungė savo komandas ir veikia NOOR vardu. Šiandien naujai suburta kontora teikia paslaugas 14-oje praktikos sričių bei vienija beveik 60 žmonių komandą.

Verslų susijungimas, didelių pokyčių ir susitarimų reikalaujantis procesas, tad kaip ir kiekvienoje „santuokoje“ komandai teko išmokti ne vieną pamoką.

verslo pusės viskas sekėsi sklandžiai, nes neturėjome praktikos sričių persidengimo, tačiau labai svarbu įsivertinti, kaip jausis žmonės, nes jų kaip lego kaladėlių nesudėliosi. Svarbu įvertinti ne tik verslo perspektyvą „iš išskaičiavimo“, bet ir organizacinės kultūros, vertybių, požiūrio suderinamumą”, – dalinasi kontoros partnerė Daiva Ušinskaitė – Filonovienė.

Kitas svarbus elementas pokyčių suvaldymui – atvirumo užtikrinimas. Pasirinkome demokratinio valdymo stilių ir gana anksti informavome komandą apie galimas vedybas. Tai nėra įprasta praktika rinkoje, bet mums atrodė svarbu užtikrinti darbuotojų saugumo jausmą nedarant staigmenų“, – pažymi šiuo metu NOOR vadovaujančio partnerio pareigas einantis Giedrius Murauskas.

Plačiau apie susijungimo patirtį ir išmoktas pamokas klausykite „Verslo žinios“ tinklalaidėje čia.