Grįžti

NOOR partneris Andrius Iškauskas paskirtas Advokatų garbės teismo nariu

2022.08.04

LR Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska paskyrė NOOR legal partnerį Andrių Iškauską Advokatų garbės teismo nariu. 

„Tapti Advokatų garbės teismo nariu man yra didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė. Padarysiu viską, kas mano jėgose, kad etika ir moralė advokatams taptų svarbiau už teisę. Žinoma, labiausiai džiaugsiuosi, kai Advokatų garbės teismas darbo neturės – tai bus labai aiškus ženklas, kad teisingumas Lietuvoje turi stiprius pamatus“, – komentavo A. Iškauskas.

Advokatų garbės teismas yra Lietuvos advokatūros institucija, nagrinėjanti Advokatų tarybos ir Teisingumo ministro iškeltas drausmės bylas advokatams ir advokatų padėjėjams. Advokatų garbės teismo nariai turi turėti ne mažesnę kaip 10 metų advokato veiklos patirtį.

Andrius Iškauskas advokatu dirba šešiolika metų, specializuojasi technologijų teisės, duomenų apsaugos ir intelektinės nuosavybės srityse. A. Iškauskas ne tik konsultuoja klientus, jis taip pat yra Lietuvos advokatūros Intelektinės nuosavybės komiteto pirmininkas, Lietuvos verslo konfederacijos Etikos komisijos pirmininkas, Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, Arbitražo teismo prie Čekijos Respublikos Žemės ūkio rūmų arbitras ginčams, kylantiems dėl .eu domenų.