Grįžti
Giedrius	Danėlius

Giedrius Danėlius

Partneris

Giedrius vadovauja nusikaltimų versle ir atitikties grupei. Daugiau nei 25 metus gilinasi į baudžiamosios teisės ir proceso subtilybes, užsiėmė nuolatine teisine praktika Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Teisinio darbo patirtį kaupė dirbdamas trijų apygardų prokuratūrose ir vadovaudamas vieno didžiausių Lietuvos miesto apylinkės ir apygardos prokuratūroms, taip pat vadovavo vienos didžiausių Lietuvos įmonių grupės atitikties reikalams.

Teisės magistro laipsnį įgijo Vilniaus universitete.

Svarbiausi profesiniai pasiekimai dirbant advokatu: sėkminga prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovės spaudai Daivos Ulbinaitės gynyba dėl valstybės paslapties atskleidimo ir piktnaudžiavimo tarnyba, sėkmingas buvusio miesto mero gynimas teisme byloje dėl kaltinimų prekyba poveikiu, sėkmingas verslo atstovo gynimas didelio rezonanso byloje dėl kaltinimų trims politinėms partijoms, parlamento nariams dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu; sėkmingas gydymo įstaigos vadovo gynimas dėl kaltinimų piktnaudžiavimo tarnyba ir kiti.

Giedrius vadovauja Lietuvos advokatūros Baudžiamosios ir baudžiamojo proceso teisės komitetui, skaito pranešimus antikorupcijos, atitikties, pranešėjų apsaugos klausimais.